Ako prirodzene otehotnieť

POZOR: Ani Vám sa nerdarí otehotnieť?

Odhaľte overenú metódu, ako zvrátiť neplodnosť

a konečne otehotnieť pridordzeným spôsobom

Spoznajte zvláštne malé tajomstvo, ktoré vám pomôže otehotnieť v priebehu najbližších 60 dní a dať dar života krásnemu, zdravému bábätku. Čítajte ďalej zistite, ako zvrátiť mužskú, alebo ženskú neplodnosť kompletne prirodzeným, prírodným spôsobom.

Dokonca aj ak ste sa snažili otehotnieť celé roky, nájdete tu spôsob ako otehotnieť prorodzene, bez nutnosti užívania drahých doplnkov výživy, nepríjemných, nekonečných testov u doktorov alebo míňania tisícov eur na drahé operácie, alebo tehotenské produkty.

A aj keď to sa po všetkých tých ťažkostiach môže zdať nemožné, pokračujte v čítaní nasledujúcich dôležitých riadkov, urobte čo Vám hovorí a budete šokovaná zistením, že otehotnenie nie je len možné, ale v skutočnosti celkom jednoduché.

Tieto čínske holistické liečebné tajomstvá neplodnosti využilo a využíva nespočet šťastných mamičiek po celom svete… a nastal čas, aby ste ich využila tiež.

A sĺubujem vám, že pre vás budú fungovať aj v prípade, že…

• Ste v 30 alebo 40 rokoch života
• Máte tubulárnu obštrukciu
• Máte vysoké hladiny FSH
• Máte PCOS alebo Endometrióz
• Váš partner má nízky počet, alebo slabú motilitu spermií
• Máte ruptúru maternice, alebo fibiroidy
• Máte za sebou jeden, alebo viacero neželaných potratov

Dovoľte mi spýtať sa vás…

• Vyskúšala ste každú možnú metódu pod slnkom a aj napriek úpornej snahe stále nedokážete otehotnieť?
• Cítite sa z dôvodu vašej neplodnosti zmätená a frustrovaná?
• Máte strach, že napriek vynaloženej snahe sa Vám možno nikdy nepodarí splniť si Váš sen o rodine a otehotnieť?

Pokiaľ ste odpovedali áno, tak vedzte, že viem presne, ako sa cítite ak sa Vám aj napriek úpornej snahe nedarí otehotnieť, keďže pár rokov dozadu som sa ocitla v rovnakej situácii.

Dobre poznám pocit zlomeného srdca z neschopnosti počať dieťa, po ktorom úprimne túžite, a sú mi dôverne známe pocity zmätenosti, zlosti a frustrácie, ktoré sa vo vás môžu vybudovať, keď aj všetka ta tvrdá snaha neprináša žiadny úspech.

Sama som s mojou takzvanou neplodnosťou bojovala viac ako desať rokov, pokým som neobjavila čínsku holistickú medicínu a jej systém, vďaka ktorému som otehotnela dva krát, vo veku 42 a 45 rokov a vďaka ktorému som na tento svet priviedla moje dve nádherné zdravé dievčatká.

Chcete vedieť, ako zvrátiť neplodonosť…?

• rýchlo a bezpečne otehotnieť bez užívania liekov
• bez riskantných operácií
• bez štandardnej klinickej liečby neplodnosti
• bez vedľajších účinkov

potom toto je ten najdôležitejší list, aký kedy budete čítať.

Nielenže Vám to garantujem, ale mám aj výsledky, ktoré potvrdzujú moje slová.

|

Veľmi ti ďakujem Linda, z hĺbky srdca. Po štyroch rokoch snahy otehotnieť a po štyroch potratoch som sa vzdala nádeje mať niekedy v budúcnosti ešte dieťa. Po prečítaní tvojej knihy som otehotnela v priebehu 6 týždňov a o 4 mesiace rodím. Neviem sa dočkať!!

Nataša T., 41

|

Po dvoch klomídnych cykloch, ktoré nevyšli som bola veľmi depresívna pri pomyslení na to, že už by som nikdy nemohla mať rodinu. Po tak dlhom čase skúšania som konečne otehotnela po prečítaní vašej knihy vo veku 42 rokov. Nedokážem ani vyjadriť aká som vám vďačná.

Ema F., 42

|

Môj lekár tvrdil, že jedna z mojich trubíc je blokovaná a odporučil mi IVF. Keďže som toho čítala veľmi veľa o problémoch s IVF, hľadala som nejaké alternatívne formy liečby. Tvoja práca bola riešením, ktoré som hľadala. Tvoje holistické alternatívne techniky zmenili môj život už navždy.

Mária F., 38

Čo tento program nie je…

Chcem, aby ste vedeli, že Tajomstvo Tehotenstva NIE je ďalší vitamínový doplnok, liek na plodnosť alebo špeciálny krém. Nejde o zariadenie, ktoré sa všade reklamuje a nejedná sa ani o lekársku procedúru. Tento unikátny systém na báze holistického prístupu je niečo, čo ste ešte nevideli. Celý systém je prírodný a bezpečný a hlavne skutočne funguje. Už viac nemusíte podstupovať drahé procedúry s hroznými vedľajšími účinkami. Tento prístup Vám zlepší celkové zdravie a pripraví Vás na tehotenstvo už za 8 týždňov.

UPOZORNENIE:

Bežné liečebné postupy na neplodnosť môžu mať vážne vedľajšie účinky a poškodiť Vaše hormóny a dokonca zvýšiť riziko vzniku rakoviny vaječníkov.

Vedci zistili, že u žien, ktoré užívali lieky na neplodnosť, sa zvýšil počet rakoviny vaječníkov (štúdia publikovaná v The New England Journal of Medicine). Toto zistenie iba potvrdzuje obavy ohľadne týchto liekov, ktoré sa periodicky objavujú v lekárskych žurnáloch. Štúdia samozrejme vzbudila obrovskú vlnu kritiky zo strany výrobcov liekov na neplodnosť, ktorí v súčasnosti dosahujú zisk 1 miliardy amerických dolárov za rok.

Podľa štúdie, 3,837 žien, ktoré podstúpili liečbu neplodnosti v rokoch 1974 a 1985 v Seattle, bolo analyzovaných doktorkou Mary Anne Rossing, D.V.M., Ph.D. na Washingtonskej univerzite a Centrom pre výskum rakoviny Freda Hutchinsona.

U všetkých žien, ktoré brali liek Clomid (liek vyvolávajúci ovuláciu), bola počas trvania štúdie diagnostikovaná rakovina vaječníkov trikrát častejšie než u žien, ktoré neužívali liek počas 12 a viac mesačných cyklov.

Niektoré ženy skúsia hocičo, len aby zvýšili svoje šance na otehotnenie. To môže byť veľmi stresujúce, čo samé o sebe spôsobuje ťažkosti s počatím. Iné ženy sa uchýlia k liečbe plodnosti, aby počali rýchlejšie.

V každom prípade, liečebné postupy plodnosti neriešia, čo je skutočnou príčinou neschopnosti otehotnieť. Okrem toho spôsobujú vedľajšie účinky, ktoré môžu byť kontraproduktívne a dokonca aj nebezpečné.

  • Bolesti brucha
  • Bolesti hlavy
  • Odumretie plodu
  • Vracanie
  • Závraty
  • Maternicové krvácanie
  • Záchvaty
  • Nepríjemný pocit v prsiach
  • Opuchy

FAKT: IBA OKOLO 10% ŽIEN JE MEDICÍNSKY NEPLODNÝCH

Klinická liečba plodnosti by mala byť zvážená, iba ak ste medicínsky neplodná.

Hormonálne kúry na neplodnosť sú umelé a spôsobia chaos s vašimi hormónmi. Sú tiež veľmi drahé a väčšinou ich zdravotné poisťovne nehradia.

S operáciou sa spája riziko nezvrátiteľnej neplodnosti, čo znamená, že by ste už nikdy nemohli mať deti. Apelujem na Vás, aby ste vždy konzultovali aspoň dvoch špecialistov v danom obore a uistili sa, že liečba Vám ponúkne významné zlepšenie Vašej situácie.

Iba vtedy možno obhájiť náklady a vedľajšie účinky spojené s danou procedúrou.

Musíte tiež zvážiť, že programy na liečbu neplodnosti sú nie vždy efektívne.

Neplodnosť je správa, ktorou sa Vám Vaše telo snaží povedať,

že niečo vo vnútri je NESPRÁVNE

Vaše telo Vám vysiela správy nepretržite. Väčšina z nás tieto signály ignoruje. Neplodnosť a s ňou spojené príznaky sú v podstate zúfalé výkriky z Vášho tela, že niečo nie je v poriadku.

Neplodnosť a poruchy spojené s inzulínovou rezistenciou a hormónami sú ako poplašný signál alarmu na Vašom dome (telo a pohlavná sústava), že horí. Ignorovaním týchto signálov sa Váš stav len zhoršuje. Ak Váš dom horí, nevypnete predsa alarm, neľahnete si znova do postele a neočakávate, že všetko sa vráti do normálu.

Používaním liekov na vypnutie alarmu Vášho tela alebo bolestivými chirurgickými procedúrami prakticky ignorujete hlásenia Vášho tela a zanedbávate, čo je koreňom Vašich problémov. Tým sa Vaša situácia len zhorší z dlhodobého hľadiska.

Jediný spôsob, ako môžete zvrátiť svoju neplodnosť, je počúvať, čo sa Vám Vaše telo snaží povedať, pracovať s ním a otehotnieť prirodzene.

Predstavujeme…

Tajomstvo Tehotenstva

Čínska holistická metóda pre liečbu neplodnosti

E-kniha „TAJOMSTVO TEHOTENSTVA“ je jedinou knihou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

A verte mi… toto je len špička ľadovca! Tajomstvo Tehotenststva je oveľa viac než len „e-kniha“ – je to kompletný holistický systém pre najistejšie odstránenie neplodnosti a všetkých hormonálnych a inzulínovo-rezistenčných porúch. Pravdepodobne najobsiahlejší systém na zvýšenie tehotenstva, aký bol kedy vyvinutý.

Čo sa v tejto e-Knihe dozviete?

TU VÁM PRINÁŠAM IBA MALÝ ZOZNAM TOHO, čo sa naučíte, ak si ešte dnes stiahnete kópiu Tajomstvo Tehotenstva:

eKniha je rozdelená do 7 častí…

Prvá časť sa zaoberá príčinami neplodnosti

bocian dietatkoObjavíte v nej, ako možno prirodzene zvrátiť neplodnosť, dokonca aj v prípade, kedy už nedúfate, že by sa Vám to niekedy mohlo podariť.

Dozviete sa taktiež o tajnej, prakticky neznámej kombinácii faktorov, vďaka ktorej sa opäť stanete plodnou. Ovulácia, teplota a počet spermií sú iba niektoré z týchto faktorov. Poznaním tých ďalších dosiahnete v tele rovnováhu, ktorá Vám napomôže v otehotnení.

Odhalím Vám 4 veci, ktoré sa odohrávajú vo Vašom tele pri problémoch s neplodnosťou. Ak zlepšíte čo i len jednu z nich prirodzeným spôsobom, dramaticky zvýšite svoje šance na otehotnenie.

Taktiež Vám odhalím dve chyby životného štýlu, ktorých sa budete chcieť vyvarovať za všetkých okolností, ak chcete ešte niekedy počať. Je pravdepodobné, že týchto chýb sa dopúšťate práve teraz.

Podelím sa s Vami o 3 spôsoby, ako prirodzenou cestou určiť Vaše ťažkosti s neplodnosťou a zvýšiť Vaše šance na otehotnenie už za 4 až 6 týždňov.

A tiež čo musíte spraviť, aby ste minimalizovali riziko potratu, ak ste už v minulosti potratili.

V druhej a tretej časti objavíte…

…ako liečiť svoje telo použitím mojich špeciálnych výživových techník, aby ste vytvorili ideálne prostredie pre počatie.

Je Vaša ovulácia momentálne nepravidelná?

Ak áno, potom sa musíte dozvedieť o tejto holistickej, úplne naturálnej kúre, ktorú dokonca odporúčajú aj špičkoví lekári na neplodnosť. Poviem Vám o nej v druhej kapitole.

Zlepšenie kvality tekutiny v maternici pomôže vývinu vajíčok vo Vašom vnútri. Existuje jeden vitamín, ktorý to dokáže lepšie než všetky ostatné. V tretej časti mojej knihy sa dozviete, ktoré potraviny by ste mali jesť, aby sa Vám dostalo hojné množstvo tohto vitamínu.

Tretia kapitola hovorí o 5 potravinách,

ktoré zvyknem nazývať “sabotéri tehotenstva”.

Úplným vylúčením týchto potravín zvýšite svoje šance na otehotnenie… a nezáleží, ako dlho ste už boli neplodná.

Podelím sa s Vami o mojich “10 potravinových zosilovačov plodnosti”, ktoré som už ženám úspešne odporučila nespočetne veľa krát.

Dámy, o ktorých viem, že ich konzumovali, zaznamenali rapídne zlepšenie plodnosti práve vďaka pravidelnému požívaniu týchto 10 potravín. A všetky tieto ženy mali viac než 43 rokov.

Ak máte momentálne nadváhu, poviem Vám o nie veľmi známom dôvode, prečo Vám Vaša váha bráni v otehotnení.

Taktiež sa dozviete o jednoduchých zmenách v stravovaní a cvičení, vďaka ktorým začnete zase normálne ovulovať bez pomoci akýchkoľvek liekov.

Objavíte pravdu, ktorá sa skrýva za asistovaným oplodnením (IVF) a riziká, o ktorých ste možno ešte nepočuli.

V piatej časti…

…sa zameriam na jednu z najlepších holistických terapií, ktoré sú v súčasnosti dostupné na riešenie plodnosti. Nezáleží na tom, s akým konkrétnym problémom sa potýkate.

Odhalím pravdu, ktorá sa skrýva za tým, prečo tak veľa vedeckých liečebných procedúr zlyháva. Je to preto, lebo tieto postupy sa na ťažkosti s otehotnením nepozerajú z holistickej perspektívy, kde sa myseľ, telo a emócie navzájom ovplyvňujú.

Ak ste niekedy rozmýšľali vyskúšať akupunktúru s cieľom zlepšiť Vaše otehotnenie, budete schopná maximalizovať jej silu tým, že spoznáte tri druhy neplodnosti, na ktorých účinkuje najlepšie. Tieto starodávne čínske tajomstvá v priebehu storočí pomohli tisícom žien otehotnieť a k nám na Slovensko sa ešte len pomaličky dostávajú.

Špecializované akupresúrne techniky Vám prinesú takmer okamžitý úžitok v 4 oblastiach tým ,že spôsobia štyri vitálne veci na zlepšenie plodnosti. Dve z nich vyrovnajú hladinu Vašich hormónov a regulujú Váš menštruačný cyklus. O zvyšných dvoch sa dozviete v 5. kapitole.

Osobne Vám ukážem 13 akupresúrnych bodov, ktoré môžete začať používať už dnes pre naštartovanie Vašej plodnosti, odstránenie menštruačných bolestí a vyrovnanie sa s podráždenosťou a frustráciou, ktoré momentálne prežívate a ktoré môžu škodiť Vášmu počatiu.

Objavíte vedecky podložené spôsoby, ako joga môže zvýšiť hladiny troch kľúčových hormónov vo Vašom tele, vitálne dôležitých pre počatie a ako joga dramaticky zlepšuje funkcie určitých žliaz, ktoré majú obrovský význam pre plodnosť.

Ukážem Vám 9 najefektívnejších jogových polôh, ktoré môžete začať cvičiť hneď teraz a ktoré boli špeciálne navrhnuté na zvýšenie plodnosti… A to aj v prípade, že s neplodnosťou máte problémy už celé roky.

V siedmej kapitole objavíte 6 toxických substancií…

…ktorým sa budete chcieť vyhnúť za každých okolností, ak chcete mať šancu niekedy otehotnieť.

Mnohé z týchto látok sa nachádzajú v produktoch dennej spotreby a pravdepodobne sa sú aj vo Vašom dome.

Dozviete sa tiež o 9 základných elementoch mojej detoxikačnej diéty na zvýšenie plodnosti, kde čistíte telo za účelom pripravenia sa na tehotenstvo a tajomstvá použitia 6 špeciálnych kryštálov na zvýšenie šance počatia.

A to z ďaleka nie je všetko…

OBJEDNAJTE TERAZ A OBDRŽÍTE TIETO 3 BONUSY V HODNOTE 37€ ÚPLNE ZADARMO!!

BONUS #1

Príručka pre relaxáciu a uvoľnenie stresu pre tehotné ženy

Stres môže byť obrovským problémom počas tehotenstva. Môžete sa obávať o zdravý vývin Vášho dieťatka, prehliadky, výsledky testov atď.

Našťastie, nie je dôvod sa nerváčiť. Pomocou tejto špeciálnej príručky, ktorá sa normálne predáva za 11€, dosiahnete bezstresové tehotenstvo a tak sa môžete radšej zamerať na radosť a potešenie z tehotenstva.

BONUS #2

Príručka „Dojčenie bez prekvapení“

Objednajte dnes a dostanete Príručku pre mamičky pre ľahké dojčenie v hodnote 17€.

V tejto knihe sa od skúsených mamičiek dozviete 24 najlepších rád ako kojiť Vaše dieťa.

Tieto tipy Vám pomôžu preplávať bežnými trampotami spojenými s dojčením, ktorým musia čeliť ženy v dnešnej dobe.

BONUS #3

Ako vybrať správne meno? – 1500+ nápadov

Taktiež dostanete moju špeciálnu príručku pre výber toho perfektného mena pre Vaše bábätko. Bežná cena je 9€.

Obsahuje 1500 mien, ktoré Vás budú inšpirovať pri výbere toho ideálneho mena pre Vaše dieťa.

Koľko Vás bude Tajomstvo Tehotenstva stáť?

Tajomstvo Tehotenstva je najobsiahlejšia e-kniha o tehotenstve plná holistických rád a informácií, ktorú kedy nájdete na internete.

Tajomstvo Tehotenstva je jedinou knihou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

Zvyčajná cena tohto programu je 47€. Uvedomujem si však, že za túto cenu by táto príručka nebola dostupná pre každú ženu a preto som sa rozhodla ponúknuť Vám celý program Tajomstvo tehotenstva aj s 3 úžasnými bonusmi na krátku dobu za zvýhodnenú cenu – iba 17€. Poponáhľajte sa však, cena pôjde čoskoro opäť hore!

Povedali o nás…

Čo o Tajomstve Tehotenstva povedali naše šťastné zákazníčky?

|

Vyskúšala som dve prírodné liečby neplodnosti, ktoré ste odporučili, som tehotná a v Júli tohto roka mám termín! Po tom, ako zlyhalo aj IVF som natrafila na Vašu knihu keď som hľadala na internete nejaké prírodné spôsoby ako otehotnieť. Už 6 mesiacov očakávam narodenie môjho vytúženého dieťatka a môj doktor, ktorý sa snažil vyliečiť moju neplodnosť, je úplne ohúrený, mám totiž 46 rokov.

Renata G., 46

|

Niekoľko rokov som bojovala s predčasným zlyhávaním vaječníkov a bola som presvedčená, že už si nikdy nebudem môcť založiť rodinu. Lekár mi dokonca povedal, že nemám prakticky žiadnu šancu počať zdravé dieťa. Ako keby to sám osud chcel, sestra mi kúpila tvoju knihu a jediné čo dokážem povedať je WOW. Je to tá najlepšia vec, ktorá sa mi mohla prihodiť… Už som 4 mesiace som v požehnanom stave :).

Alica W., 40

|

Drahá Linda, úplne som sa vzdala myšlienky na dieťatko po piatich neúspešných IVF cykloch a početných IUI. Vaša kniha mi bola doporučená úplnou náhodou od rodinnej známej, ktorá otehotnela používaním vašich metód. Som tak šťastná, že môžem povedať že niekoľko prírodných metód, ktoré ste odporučili fungovali aj u mňa. Hrozne sa teším na môjho „nového“, malého, vysnívaného chlapčeka :))).

Eliška P., 34

garancia spokojnosti

Skúšajte tento program ZDARMA až 2 mesiace!

Som 100%ne presvedčená o tom, že kniha „Tajomstvo tehotenstva“ bude vašou najlepšou investíciou na ceste k liečbe Vašej neplodnosti a počatiu potomka.

S kúpou eKnihy „Tajomstvo tehotenstva“ nič neriskujete, keďže ste chránená až 60 dňovou garanciou vrátenia peňazí. Pokiaľ budete z akéhokoľvek dôvodu nespokojná, a tým myslím naozaj akýkoľvek dôvod, jednoducho ma kontaktujte a vaše peniaze dostanete späť. Bez otázok.

Ak už máte plné zuby všetkých tých „rýchlych riešení“…

…drahých chirurgických zákrokov a liekov, ktoré Vás sklamali nespočetne veľa krát a ste pripravená s Vašim problémom raz a navždy skoncovať, potom toto je riešenie, ktoré ste hľadali.

Predstavte si samu seba od teraz za 4-8 krátkych týždňov… máte stále zlomené srdce… ste frustrovaná s Vašim sexuálnym životom, pretože sa Vám nedarí otehotnieť… a zdá sa Vám, že NIKDY nebudete mať rodinu, po akej túžite?

Alebo… začnete nakupovať oblečenie pre Vaše bábätko — vravieť priateľkám, že „ste v tom“ — a urobíte obrovskú oslavu Vášho úspechu po všetkom, čím ste si prešli?

Dúfam, že ste v tej druhej kategórii. Stále máte NÁDEJ otehotnieť. Ste jednou z mála ľudí, ktorí sú pripravení urobiť zmeny a zlepšiť svoje zdravie a dosiahnuť tehotenstvo.

Tajomstvo Tehotenstva

Čínska holistická metóda pre liečbu neplodnosti

E-kniha Tajomstvo Tehotenstva je jedinou knihou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

Objednajte si e-Knihu Tajomstvo Tehotenstva spolu s tromi úžasnými bonusmi a získajte ju tak ešte dnes iba za 17€ namiesto štandardných 47€ – poponáhľajte sa, cena pôjde čoskoro opäť hore!